Úvod Generálka rodinných finančních systémů

Generálka rodinných finančních systémů

Email Tisk PDF

Je velmi častým jevem, že stávající rodinné finanční systémy mají nízkou filozofickou hodnotu. To znamená, že mají nízké hodnoty odpovědnosti, nízké hodnoty vztahu a nabízí nízké hodnoty zabezpečení i nízké hodnoty realizace rodinných prioritních cílů. To znamená, že takové finanční systémy neodpovídají rodinným cílům ani filozofiím rodinným vztahů mezi rodiči i mezi rodiči a dětmi aj.

Mezi nejčastější příčiny nízké filozofické hodnoty patří výběr finančních produktů pro finanční systém a jeho zvolené rodinné strategie. Každý finanční produkt má svoje specifické zaměření. Životní pojištění nabízí filozofie zabezpečení a jistoty, stavební spoření nabízí spořící aspekty, bankovní i nebankovní investice jsou zaměřeny na výnos aj. Správná volba a výběr finančních produktů vytváří rodinný finanční systém. Jeho konstrukce musí odpovídat filozofiím odpovědnosti, filozofiím vztahů v rodině, hodnotě rodinných cílů a rodinných priorit.

Pro nastavení správné filozofické hodnoty rodinných finančních systémů, jsme vytvořili strategické rodinné poradenství, které nabízí nové metodické principy a správné nastavení rodinných filozofických hodnot.

Součástí nastavení správných rodinných filozofických hodnot je osvětový vzdělávací program včetně výpočtu jejich správných hodnot.

Pro zvýšení efektivity rodinných finančních systémů a nastavení správných filozofických hodnot, nepotřebujeme rušit váš stávají finanční systém nebo rušit vaše stávající finanční produkty. Když nám podepíšete prohlášení pro pojišťovnu popř. banku, vše potřebné zajistíme bez ekonomické zprávy pro Vás.

Tento způsob metodického poradenství a metodického zvýšení parametrů filozofických hodnot je součástí boje proti distribuční korupci.

Žádná konkurence nenabízí tuto metodickou variantu v boji proti distribuční korupci.

Projektové finanční služby pracují pouze ve Váš prospěch