Úvod Generálka parametrů finančních produktů

Generálka parametrů finančních produktů

Email Tisk PDF

V dnešní době není finanční poradce zárukou odbornosti a etiky. Je to způsobeno tím, že nabídka pojišťoven, bank i makléřů je velmi podobná a velmi podobné jsou i obchodní dovednosti finančních poradců. Absolutně se vytratila jejich odlišnost od konkurence. Proto mnohdy nabízí finanční produkty s nereálnými vlastnostmi a s obecnými užitky.

Zastaralá metodika pojišťoven a bank nenabízí výpočty filozofických hodnot ani výpočty parametrů finančních produktů. Proto finanční poradci nabízí pouze odhadované hodnoty finančních produktů, které nejsou zárukou 100% zabezpečení rodinných prioritních cílů. Nízké parametry finančních produktů jsou hlavní příčinou velmi nízkých filozofických hodnot rodinných finančních systémů.

Proto jsme vytvořili pro spotřebitele a klienty metodickou analýzu rodinných potřeb dle rodinných strategií a dle rodinných filozofických hodnot. Součástí této metodické analýzy je metodický výpočet filozofických hodnot, metodický výpočet parametrů potřeb klientů, kterým odpovídá návrh parametrů finančních produktů.

Konkurence metodickou analýzu potřeb klienta nenabízí. Naopak mi ji používáme v boji proti distribuční korupci.

Generálku parametrů vašich finančních produktů provedeme bez zrušení vašich finančních produktů. Když nám podepíšete potvrzení pro pojišťovnu popř. banku, vše potřebné zajistíme bez vaší ekonomické ztráty a plně k vaší spokojenosti. Metodická analýza je součástí strategického rodinného poradenství, které neumožňuje distribuční korupci.

Žádná konkurence metodickou analýzu potřeb klienta nenabízí a nejsou známy jejich metodické způsoby boje proti distribuční korupci.

Naše projektová metodika = 100% realizace vašich rodinných prioritních cílů.